Comfort Pillow – relaxační a rehabilitační váleček


Přiviňte si k sobě Cuddle Buddy a odpočiňte si na gauči. Dejte si ho pod chodidla pro zklidnění. Sledujte svůj oblíbený televizní pořad s Cuddle Buddy. Hedvábně jemný povrch polštáře uvolní špičky prstů. Vyvarujte se imitacím. Cuddle Buddy polštářek je ten pravý. Vysoká kvalita, pružné mikrokuličky vložené do měkké schránky. Napínají se do dvojnásobné velikosti a opět se vrací do původního tvaru. Stlačte, napněte, táhněte, hrajte si s ním, jak chcete. Mikročástečky uvnitř jsou už stlačené a zajišťují tak, že polštář nikdy neztratí svůj plný tvar. Zkuste si vzít Cuddle Buddy do postele, nic už Vás nebude tlačit a ani si nepomačkáte obličej, krásně se vyspíte. Vždy skvělý na dotek – už žádné převalování v posteli.

Cuddle Buddy polštářek je perfektní vynález v kanceláři. Dejte si jeden za záda, ale také vyzkoušejte jeho umístění mezi Vámi a pracovním stolem, nebudete se hrbit. Zkuste ho dát pod chodidla a střídavě přešlapovat, rozproudíte krevní oběh. Cuddle Buddy zpříjemní Váš pracovní den.

Pokud píšete na počítači nebo na psacím stroji, použijte ho k uvolnění rukou a zápěstí, zpříjemníte si tu jednotvárnost práce. Když se vlákna napínají a zpětně se vrací, kuličky se mění a srovnávají, tím zabavíte prsty, uvolníte krk, záda a chodidla, soustředíte se více a zmirňujete stres.

Ať už cestujete rádi či ne, Vaše tělo obvykle trpí. Potřebujete si zdřímnout v letadle, ale nemáte si čím podepřít hlavu. Potřebujete se vyspat v hotelu, ale hotelový polštář není ten pravý, pak se stane Cuddle Buddy tím pravým společníkem.

Cuddle Buddy pomáhá uvolnit tělo během pracovního dne. Ideální k prevenci i k uvolnění bolestí těla – prostě si tento jedinečný polštářek umístěte za záda, krk a jemné mikrokuličky Vám předvedou své kouzlo.Popis výrobku:
  • látka/potah: 83% Polyester, 17% Spandex
  • výplň : 100% zrna Polyester
  • Polyesterová zrna : plast upravené kaučukem, který se používá např. při výrobě LEGO kostiček
  • Rozměry : 40 x 18 x 18
  • Váha : 315 g
  • Cuddle Buddy je dodáván v příruční cestovní tašce s barevnou zdrhovací šňůrou

Údržba:

  • polštářek neotvírat
  • prát za studena ( 30°C )
  • sušit na vzduchu ( ne ve ždímačce )

Cena: 429,- Kč          E-shop


Máte rádi změnu ??? Pak máme pro vás náhradní potahy.

Na základě četných dotazů ze strany zákazníků, ale i obchodních partnerů jsem pro vás připravili novinku od firmy Cuddle Buddy ve formě náhradních potahů...


Cena náhradního potahu: 119,- Kč
Barevná provedení

Modrý Fialový

Oranžový Lilac

Zelený Tyrkysový

Červený Růžový

Hnědý Černý

Camo Cow

Zebra Tigr

Béžový
© Copyright 2008–2019 Cuddle Buddy